HakkımızdaGünümüz dünyasında duvarlar bir bir yıkılırken, üretim biçimleri kökten değişirken, bilgi çağıyla birlikte zenginliğe ulaşmak çok kolay hale gelirken, enerji kaynakları değişip, rotalar yeniden belirlenirken, ideolojiler eriyip, geleneksel felsefeler yavaş yavaş terk edilirken, dünya tek bir devlete doğru evrim geçirirken, dünya hiç yaşamadığı kadar çok hızlı bir değişim yaşarken, yeniden yapılanan dünya içinde var olmayı hayal edip, dünyanın akışına seyirci kalmadan, yeni fikirler üreterek zor da olsa bu hayatın içinde yerimizi alma mecburiyetindeyiz.

Faaliyete geçtiği günden beri şirket yönetiminde istikrara katkı sağlayan tüm çalışanlara ve ortaklara teşekkürü borç biliyoruz. Bizler EFE TİCARET olarak Körfez halkına hizmet etmenin bir ayrıcalık olduğunun bilincindeyiz.

Biz mevcut kadrolarımızla Türkiye ekonomisine katkı sağlamak,  üzere çıktığımız bu yolda, insana, çevreye ve toplumsal değerlere saygılı, hizmet ve çözüm odaklı, teknolojiyi kullanan ilkelere imza atan bir şirket olduğumuzun bilincindeyiz. 

Enerji konusunda önemli bir tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz. Elde ettiğimiz bu tecrübeyi Türkiye ekonomisine katkı sağlamak ve daha fazla istihdam sağlamak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Yeni oluşturduğumuz web sitemizle EFE TİCARET  hizmetlerine; daha kolay ulaşmanız,  sektörümüzdeki gelişmeleri daha yakinen takip etmeniz ve şirketimizle ilgili kapsamlı bilgiler elde etmeniz amaçlanmıştır.

Dünyadaki yaşanan krizlere rağmen Türkiye istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.
Çıktığımız bu yolda kaliteli ürün ve hizmet karşılığında halkımızdan gerekli desteği bekliyoruz.

Tüm çalışanlarımızla halkımıza, bayilerimize ve ortaklarımıza hizmet etmekten kıvanç duyduğumuzu belirtiyor saygılar sunuyoruz.